Bona Naturale 2K

Bona Naturale Base

Bona Naturale 1K

1-komponentowy Bona Naturale jest produktem przeznaczonym do pokrywania podłóg drewnianych w obiektach mieszkalnych narażonych na średnie ścieranie. Unikalna kompozycja Bona Naturale nadaje drewnu naturalny wygląd odczuwany również w dotyku. 1-komponentowy Bona Naturale jest produktem na bazie wody i zawiera mniej, niż 5% rozpuszczalników. Bona Naturale jest częściowo wykonany z zasobów odnawialnych i posiada wszystkie zalety wytrzymałego, przyjaznego środowisku naturalnemu, systemu na bazie wody.

Bona Naturale 2-komponentowy jest produktem przeznaczonym do pokrywania podłóg drewnianych w obiektach użyteczności publicznej  narażonych na bardzo duże ścieranie. Odporność na poślizg została sklasyfikowana zgodnie z  DIN 51130 jako R10, czyniąc z produktu odpowiednim do zastosowania w miejscach użyteczności publicznej, restauracjach itp., gdzie wymagane sa dobre właściwości antypoślizgowe. Bona Naturale została również przetestowana pod względem niepalności i sklasyfikowana zgodnie z EN 13501-1:2004.

Bona Naturale Baza jest produktem przeznaczonym do nałożenia przed zastosowaniem 2-komponetowego Bona Naturale. Bona Naturale Baza może także być zastosowany zamiast pierwszej warstwy 1-komponentowego Bona Naturale.

Bona Naturale Wałek

Wałek ze specjalnych włókien do aplikacji Bona Naturale z krążkami na obu końcach. Krążki uniemożliwiają zbyt duży nacisk wałka na podłogę.

Eko-Parkiet P.H.U. Janusz Mynart, ul. Ofiar Katynia 15, 35-209 Rzeszów tel: 17 863 61 01, kom: 604 092 811

Copyrights © Eko-Parkiet 2009-2012

Oferta firmy Eko-Parkiet - Lakierowanie-Olejowanie