Bona Sportive Primer

Bona Sportive Hardener

Bona Sportive Finish

Bona Sportive Finish jest 2-komponentowym, w 100% poliuretanowym lakierem nawierzchniowym na bazie wody, przeznaczonym do drewnianych podłóg sportowych, zarówno w obiektach sportowych, jak i obiektach wielofunkcyjnych. Lakier ten spełnia normę DIN 18032:2 dotyczącą antypoślizgowości.

Poj.: 10L

Bona Sportive Primer jest 1-komponentowym lakierem podkładowym przeznaczonym do sportowych podłóg drewnianych, przed zastosowaniem lakieru nawierzchniowego Bona Sportive Finish. Nadaje on podłodze ładny wygląd i podkreśla naturalne piękno drewna. Poj.: 10L

Bona Sportive Hardener.

Pojemność: 400ml

Bona Sportive Paint

Bona Sportive Paint to specjalistyczne farby do malowania linii i pól na lakierowanych podłogach sportowych. Farby mogą być stosowane do malowania samych linii, jak również całych stref i pól. Dostępne są w ośmiu żywych kolorach, wszystkie z możliwością ich mieszania w celu uzyskania nieskończonej gamy kolorów niestandardowych. Poj.: 1,75L

 

Czarny
Biały
Ciemny niebieski
Jasny niebieski
Czerwony
Pomarańczowy
Zielony
Żółty

Bona Sportive Cleaner

Bona Sportive Cleaner Plus

Bona Sportive Cleaner jest skondensowanym, lekko alkaicznym środkiem czyszczącym, przeznaczonym do częstego czyszczenia polakierowanych drewnianych podłóg sportowych.

Pojemność:1L, 5L

Bona Sportive Cleaner jest skondensowanym, lekko alkaicznym środkiem czyszczącym, przeznaczonym do okresowego czyszczenia polakierowanych drewnianych podłóg sportowych, do usuwania tluszczu i innych zanieczyszczeń. Można go stosować miejscowo do usuwania śladów obuwia i gumy.

Pojemność: 1L, 5L

 

Eko-Parkiet P.H.U. Janusz Mynart, ul. Ofiar Katynia 15, 35-209 Rzeszów tel: 17 863 61 01, kom: 604 092 811

Copyrights © Eko-Parkiet 2009-2012

Oferta firmy Eko-Parkiet - Lakierowanie-Olejowanie