Oferta firmy Eko-Parkiet

OSMO - naturalne woski i lazury do drewna

NADZWYCZAJ WYDAJNE I NADZWYCZAJ EKONOMICZNE. Wysoka jakość przy korzystnej cenie za metr kwadratowy: wydajność powłok do drewna firmy OSMO jest z reguły dwukrotnie lub trzykrotnie wyższa od konwencjonalnych powłok do drewna.

Produktem bazowym wykorzystywanym w produkcji OSMO - powłok do impregnacji i barwienia drewna są naturalne oleje i woski.

Surowce roślinne są poddawane wielu czasochłonnym i kosztownym procesom oczyszczania i uszlachetniania. Zupełnie nieszkodliwe dla ludzi, zwierząt i roślin.

Wszystkie naturalne pigmenty stosowane przez OSMO są dopuszczone przez branżę spożywczą. Gdy dla zachowania jakości obróbki i jakości produktu  konieczne jest dodanie rozpuszczalnika, zastosowano w niewielkich ilościach odaromatyzowaną benzynę lakową, która spełnia wymogi czystośći Farmakopei Europejskiej.

 

Więcej szczegółów na www.osmo.com.pl

Produkty osmo

Poprzez Bona System oferujemy szeroką gamę znakomitych i bezpiecznych dla środowiska produktów.System ten obejmuje wszystko co jest potrzbne podłodze w całym okresie jej użytkowania, od szlifowania, polerowania przez lakierowanie, klejenie do jej pielęgnacji. Z Systemem Bona gwarantujemy kompatybilność produktów na każdym poziomie

Kleje

Lakiery

Maszyny

Konserwacja

Eko-Parkiet P.H.U. Janusz Mynart, ul. Ofiar Katynia 15, 35-209 Rzeszów tel: 17 863 61 01, kom: 604 092 811

Copyrights © Eko-Parkiet 2009-2012