Bona Oil 45

Bona Deck Oil

Bona Oil 90

Bona Oil 90 jest utwardzającym się olejem sosnowym, zawierającym poniżej 10% rozpuszczalników, przeznaczonym do pokrywania podłóg z surowego drewna, narażonych na normalne lub duże ścieranie. Ze względu na łatwą aplikację i szybkie schnięcie, podłoga może zostać wykończona w ciągu jednego dnia.

Pojemność: 1L, 5L

Bona Oil 45 jest utwardzającym się olejem sosnowym przeznaczonym do pokrywania podłóg z surowego drewna, narażonych na normalne lub duże ścieranie. Ze względu na jego długi czas otwarcia, można stosować go na duże powierzchnie.

Pojemność: 1L, 5L

Bona Deck Oil z ulepszoną ochroną przed promieniowaniem UV, daje pokładom długotrwałą ochronę, jakiej potrzebują dla dłuższego życia w deszczu, mnożącym śniegu czy palącym słońcu.
Bona Deck Oil ma wysoką zawartość substancji stałych, jest łatwy do nałżenia, szybko schnie i nie zawiera kobaltu ani metali ciężkich. Olej ten jest również wolny od szkodliwych środków grzybobójczych.
Teraz dostępny w trzech wersjach kolorystycznych.

 

Neutralny
Brązowy
Czarny

 

Zobacz broszurę

Bona Hardwax Oil

Dzięki mieszaninie naturalnych olejów i wosków Bona Hard Wax Oil tworzy wygodną, naturalną, odporną na działanie wody i brudu powierzchnię. Produkt ten jest przeznaczony do zastosowania na niepolakierowanych, twardych rodzajach drewna oraz na pozostałych typach drewna, narażonych na zużycie średnie lub duże. Pojemność:

0,75 L
2,5 L
10 L 

Eko-Parkiet P.H.U. Janusz Mynart, ul. Ofiar Katynia 15, 35-209 Rzeszów tel: 17 863 61 01, kom: 604 092 811

Copyrights © Eko-Parkiet 2009-2012

Oferta firmy Eko-Parkiet - Lakierowanie-Olejowanie