Scierki do podłóg (Floor Wipes)

Ściereczki do rąk i narzędzi

Środecz czyszczący do podłóg olejowanych 1L

Ścierki jednorazowe przeznaczone do szybkiego i bezpiecznego czyszczenia każdego rodzaju podłóg.
Idealnie nadają się do stosowania wraz ze spray mopem lub mopem Bona. Nasączone płynem do czyszczenia podłóg o neutralnym PH, idealnie zmywają największe zabrudzenia, nie pozostawiając smug oraz nieprzyjemnych zapachów.

Ściereczki do rąk i narzędzi Bona czyszczą wyjątkowo skutecznie, przeznaczone są do szybkiego i skutecznego usuwania brudu z rąk i narzędzi bez konieczności stosowania wody lub mydła.

Środek czyszczący przeznaczony do podłóg olejowanych Bona to łatwy w użyciu, bezpieczny i skuteczny środek czyszczący do olejowanych podłóg drewnianych. Czyści i ożywia powierzchnię, zwiększając jednocześnie stopień ochrony. 1L

Środek czyszczący do podłóg olejowanych 4L

Środek do czyszczenia płytek i laminatów 1L

Środek do czyszczenia płytek i laminatów 4L

4 litrowy uzupełniacz Bona Wood Floor Cleaner to płyn do podłóg drewnianych, znakomicie nadający się także do uzupełniania mniejszych opakowań. Gotowy do użycia.

Środek do czyszczenia płytek i laminatów Bona to gotowy do użycia środek czyszczący o neutralnym pH, opracowany specjalnie do czyszczenia podłóg laminowanych, winylowych i ceramicznych.
Ułatwia zarówno codzienne sprzątanie, jak i czyszczenie bardzo brudnych podłóg. Można stosować go wraz z pastą do płytek i powierzchni laminowanych.(opakowanie: 1 L)

4 litrowy płyn Bona do podłóg laminowanych, ceramicznych, winylowych oraz marmurowych służący do napełniania mniejszych pojemników. Produkt jest gotowy do użycia.

Środek do czyszczenia podłóg drewnianych (wkład)

Środek do czyszczenia podłóg drewnianych 1L

Środek do czyszczenia podłóg drewnianych (wkład)

Środek do czyszczenia podłóg drewnianych we wkładzie do Spray Mop został opracowany specjalnie do skutecznego czyszczenia lakierowanych i woskowanych podłóg drewnianych. Jest to wygodny i gotowy do użycia preparat czyszczący o neutralnym pH, nadający się także do stosowania na podłogach laminowanych, woskowanych i olejowanych. Można go ponownie napełniać środkiem do czyszczenia podłóg drewnianych dostępnym w pojemniku o pojemności 4l.
(opakowanie: 0,85 L)

Środek do czyszczenia podłóg drewnianych Bona został opracowany specjalnie do skutecznego czyszczenia lakierowanych i woskowanych podłóg drewnianych. Jest to wygodny, gotowy do użycia środek czyszczący w aerozolu o neutralnym pH.
Dzięki specjalnej formule „bez smug” nie pozostawia matowych śladów, a jednocześnie skutecznie usuwa nawet najbardziej oporne zabrudzenia. Środek ten można stosować wraz ze środkiem do konserwacji podłóg drewnianych, pastami do podłóg drewnianych oraz wieloma innymi produktami Bona służącymi do zabezpieczania powierzchni drewnianych Bona.
(opakowanie: 1 L)

Środek do czyszczenia podłóg twardych (wkład) to pojemnik używany wraz z Bona spray mop.Zawarty w nim jest przeznaczony do czyszczenia podłóg twardych: paneli laminowanych, winylu, marmuru oraz płytek ceramicznych. Jest to gowoty do użycia środek, niezwykle wygodny, o neutralnym PH. Dzięki zastosowaniu mechanizmu sprayu jest bardzo prosto czyścić nawet najbardziej zabrudzone powierzchnie. W celu odświeżenia i nadania blasku matowym podłogom, polecamy państwu Pastę do połóg twardych.
(opakowanie: 0,85 L)

Eko-Parkiet P.H.U. Janusz Mynart, ul. Ofiar Katynia 15, 35-209 Rzeszów tel: 17 863 61 01, kom: 604 092 811

Copyrights © Eko-Parkiet 2009-2012

Oferta firmy Eko-Parkiet - Produkty Konserwujące