Bona Mix&Fill

Bona Gap Master

Bona Mix&Fill Plus

Bona Mix & Fill Plus jest wypełniaczem na bazie wody ze zdolnością wypełniania równą produktom na bazie rozpuszczalnika. Jego wysoka zdolność wypełniania, krótki czas schnięcia oraz łatwość zeszlifowania z powierzchni podłogi sprawiają, że jest to wyjątkowo niezawodny produkt. W normalnych warunkach wystarczy zastosować go raz, co oznacza, że zaoszczędzasz czas, pieniądze i wysiłek.
Szczeliny wypełnione Mix&Fill Plus zachowują naturalny kolor drewna zarówno kiedy są pokryte lakierem jak i olejem. Ponadto, należy dodać do tego fakt, że praca z tym wypełniaczem jest pozbawiona nieprzyjemnych zapachów i niebezpiecznych oparów. Bona Mix & Fill Plus został opracowany do szpachlowania jasnych kolorów drewna /dąb i jaśniejsze gatunki/. Poj.: 1L, 5L

Bona Mix&Fill jest spoiwem na bazie wody, przeznaczonym do mieszania z pyłem drzewnym z zeszlifowanej posadzki w celu uzyskania odpowiedniego koloru. Mix&Fill jest stosowany do wypełnienia szczelin do 2 mm szerokości i innych mniejszych wad w podłogach drewnianych.
Może być stosowany ze wszystkimi lakierami i olejami Bona i daje wykonawcy możliwość zaoferowania kompletnego systemu na bazie wody. Inne korzyści oferowane przez ten produkt to: właściwości antykorozyjne, brak rozpuszczalników w składzie i niewydzielanie nieprzyjemnego zapachu.

Poj.: 1L, 5L

Bona Gap Master jest niezawierającą silikonu, elastyczną masą uszczelniającą, przeznaczoną do wypełniania fug i szczelin w podłogach drewnianych, szczelin przy listwach podłogowych oraz progach.
Stworzony na bazie poliakrylu może być zeszlifowany i polakierowany. Nie zawiera rozpuszczalników, nie posiada zapachu, może być stosowany na wszystkich podłogach drewnianych, zachowując swoją dużą elastyczność. Opak.:310ml

Bona Parkett Repair

Bona Parkett Repair jest gotową do użycia masą przeznaczoną do wypełniania szczelin, wgnieceń, rys i tym podobnych uszkodzeń w polakierowanych podłogach drewnianych oraz podłogach laminowanych. Po wyschnięciu masy powinna ona być pokryta Bona Polish lub Bona Freshen Up.

 

• Bardzo elastyczny
• Dostępny w 6 kolorach, które mogą być ze sobą mieszane

Ciemny buk
 
Jasny jesion   
 
Ciemny dąb
 
Biały
 
Klon
 
Jasny buk
 
Jasny dąb

Wiśnia
 
Dąb bagienny
 
Wenge
 
Czarny
 
Orzech
 
Teak
 
Czerwone drewno
egzotyczne

Eko-Parkiet P.H.U. Janusz Mynart, ul. Ofiar Katynia 15, 35-209 Rzeszów tel: 17 863 61 01, kom: 604 092 811

Copyrights © Eko-Parkiet 2009-2012

Oferta firmy Eko-Parkiet - Lakierowanie-Olejowanie